stranky-novy-web-003.jpg

Spravte si čas jeden pre druhého  a oslávte Vašu lásku v raji! Venujte si nezabudnuteľnú svadobnú cestu, výročie alebo cestujte len tak. Pomôžeme Vám objaviť tie najromantickejšie miesta sveta, ktoré Vám poskytnú dokonalé súkromie, pocit domova a ešte znásobia Vašu lásku. Či už si zvolíte vilku na pláži, nadvodný bungalov alebo pokojný rezort uprostred prírody, postaráme sa o to, aby ste neboli rušení. Vaša láska si to zaslúži!

Niektoré exotické destinácie sú romantikou samy o sebe a je úplne jedno, ktorý hotel si vyberiete. Ako zaručený tip sme Vám však vybrali tieto destinácie a hotely. Pre ďalšie rady a odporučenia je tu náš skúsený tím Deluxea špecialistiek

 

 

Romantika vo dvojici na bielych plážach

Túžite na chvíľu utiecť pred svetom a zostať so svojou láskou sami? Urobte si čas jeden na druhého a vydajte sa v ústrety ľudoprázdnym plážam, romantickým zátokám, dobrodružným výletom a dlhým večeriam na brehu oceánu. Venujte si nezabudnuteľné medové týždne, výročie alebo vycestujte len tak. Či už si zvolíte vilku na pláži, nadvodné bungalovy alebo pokojný rezort uprostred prírody, postaráme sa o to, aby ste neboli rušení. Vaša láska si to zaslúži!

 

FIDŽI  - romantika v štýle Modrej Lagúny

Únik na opačný koniec Zeme s malými zelenými ostrovčekmi, prekrásnymi lagúnami, vždy veselými domácimi ľudí spĺňa predstavu dokonalej romantiky.

 

FRANCÚZSKA POLYNÉZIA - romantika snov pre vyvolených 

Tahiti, Moorea, Bora Bora, Huahine, Tahaa, Raiatea a Maupiti sú nenapodobiteľné ostrovy, ktorá Vás ohúria svojou vegetáciou, horami, útesmi, čistým morom a podmorským životom. 

 

MALDIVY - zamilovanosť kvitne na malých ostrovčekoch v Indickom oceáne 

Hotely na Maldivách sú ako stvorené pre romantiku. Ubytovanie v privátnych vilách, prechádzky po tichej a prázdnej pláži, súkromná večera pri sviečkach na pláži, výlety na loďke pri západe slnka, párové masáže a spa procedúry sú len zlomok z celkovej čarovnej atmosféry.

 

SEYCHELY - prestížna romantika uprostred panenskej prírody

 Ocitnite sa v oáze absolútneho pokoja v obklopení bujnej zelene. Seychely si udržujú úroveň turizmu a tým zaručujú, že nepriletíte do destinácie preplnenej najrôznejšími typmi turistov. Najkrajšie pláže sveta si tak môžete vychutnať s Vašou láskou v nerušenom súkromí.

 

MAURÍCIUS - ostrov, ktorý Vás chytí za srdce

Exotická destinácia, ktorá Vám poskytne všetko, čo hľadáte. Krásne biele pláže, tropickú prírodu, športové vyžitie, vyspelá ekonomika, dotyk miestnej kultúry a pocit bezpečnosti. Už nikdy sa nebudete chcieť vrátiť do reality!

 

THAJSKO - divoká romantika na prekrásnych plážach

Ak chcete spoznať známu cestovateľskú destináciu Thajsko z iného uhlu a objaviť s nami privátne úkryty na tých najkrajších plážach, vydajte sa do hotelov, ktoré sme pre Vás osobne vyskúšali. Romantika zaručená. 

 

BALI - dobrodružná romantika spojená s poznávaním

Radi spoločne so svojou láskou cestujete a adrenalín je pohonom na ceste vašim životom? Poďte s nami na Bali a nechajte sa uniesť jeho mágiou, kultúrou, prírodou a divokými plážami. Navštívte tiež okolité ostrovy.

 

DUBAJ - láska v púšti

Exotika, kam sa dostanete priamym krátkym letom. Miesto, kde to stále žije a ktoré vás zakaždým prekvapí niečím novým a unikátnym. Dubaj má mnoho tvárí a my vám ich pomôžeme spoznať. Nie je to len sídlo gigantických slávnych hotelov, nájdu sa tu aj intímnejšie rezorty, ktoré vám svojou romantikou vyrazí dych. Neveríte? Presvedčte sa na vlastné oči!

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.